Uroda

Zadbaj o urodę u źródła! Opóźnij proces starzenia skóry, wykorzystaj siłę ziół i witamin w walce z trądzikiem oraz spraw, aby Twoje włosy i paznokcie stały się zdrowe i lśniące. Suplementy diety linii Labodiet na bazie ziół oraz witamin poprawią metabolizm, dzięki czemu odzyskasz piękny wygląd.

 • HERBODERMA, 60 tabletek

  20,50 zł

  LABODIET HERBODERMA zawiera kłącze perzu, korzeń cykorii, ziele fiołka trójbarwnego, liść pokrzywy, owocnia fasoli. Pokrzywa, perz, fasola, cykoria eliminują nadmiar wody z organizmu. Fiołek i cykoria wspomagają trawienie, usuwając z organizmu toksyny. Fiołek, pokrzywa i perz poprawiają ogólny stan i wygląd skóry. Preparat polecany jest dla osób z problemami skórnymi.

 • SKRZYP AD, 60 tabletek

  11,99 zł 22,70 zł

  LABODIET SKRZYP AD zawiera ziele skrzypu oraz witaminy A i D. Witamina A potrzebna jest do utrzymania zdrowej skóry, włosów i paznokci. Witamina D zwiększa wchłanianie wapnia. Ziele skrzypu wzmacnia włosy i stymuluje ich wzrost, poprawia stan skóry i paznokci.

 • ODCHUDZANIE, 60 tabletek

  16,40 zł

  LABODIET ODCHUDZANIE zawiera kłącze perzu, ziele skrzypu, ziele i korzeń mniszka oraz korzeń lukrecji. Korzeń i ziele mniszka wspomagają funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych, dzięki czemu poprawiają trawienie i metabolizm tłuszczów. Kłącze perzu i ziele skrzypu eliminują nadmiar wody z organizmu. Kłącze perzu i korzeń lukrecji pomagają w utrzymaniu prawidłowej wagi.

 • VENOTABS, 60 tabletek

  23,60 zł

  LABODIET VENOTABS zawiera wyciąg z pestek winogron. Wyciąg z pestek winogron wspomaga krążenie żylne, zmniejszając uczucie ciężkości, obrzęki i ból nóg. Chroni drobne naczynia krwionośne przed pękaniem poprzez wzmocnienie ich ścian, zwiększenie elastyczności i zmniejszenie przepuszczalności. Zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, chroniąc komórki organizmu przed ich szkodliwym działaniem.